FAQ

Jak zamawiać?

Aby dokonać zamówienia w sklepie należy:

  1. wybrać zamawiane naklejki,
  2. wybrać sposób dostawy oraz wprowadzić adres wysyłki i adres na jaki ma być wystawiona faktura,
  3. wybrać sposób płatności spośród dostępnych w Sklepie.

Po złożeniu zamówienia Sklep przesyła do Klienta potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji, na podany przez Klienta adres e-mail. Z tą chwilą, uważa się umowę sprzedaży pomiędzy Sklepem, a Klientem za zawartą.

Co to jest technika sitodruku?

Technika ta wywodzi się z tzw. malowania szablonowego, znanego już w czasach starożytnych w Chinach i Japonii. Dzisiejszą formę drukową stanowi prostokątna rama, zwykle aluminiowa z napiętą na niej siatką (kiedyś z nici jedwabnych, obecnie z nylonu, poliestru lub metalu) z szablonem do druku.

Co to są farby UV?

Farba drukowa utrwalana promieniowaniem ultrafioletowym – rodzaj farby, w której za pomocą promieniowania ultrafioletowego inicjuje się fotopolimeryzację, prowadzącą do utrwalania się farby.

Co to jest folia polimerowa?

Substancje chemiczne o bardzo dużej masie cząsteczkowej, które składają się z wielokrotnie powtórzonych jednostek zwanych merami.Przez „bardzo dużą masę cząsteczkową” rozumie się zwykle taką sytuację, gdy odjęcie lub przyłączenie jednego meru nie zmienia w zasadniczym stopniu ogólnych własności chemicznych i fizycznych związku chemicznego.

Co to jest lexan?

Lexan to nazwa handlowa polwęglanu liego . Jest to materiał łączący w sobie bezkonkurencyjną odporność na uderzenia z bardzo wysoką przezroczystością co czyni go doskonałym wyborem dla wymagających zastosowań, świetną alternatywą dla szkła. To materiał praktycznie niezniszczalny, przejrzysty jak szkło, dwa razy lżejszy i jednocześnie 200-300 razy bardziej odporny na uderzenia.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.